Vydařený farní den

V sobotu 24. června od 18 hodin se konal na farní zahradě Farní den. Nechyběly zde rodiny s dětmi, angažovaní farníci ani paní Sommerová z Domu s pečovatelskou službou. Všichni si pochutnávali na grilovaném steaku, opečeném buřtíku, byla zde spousta cukroví, koláčů, jednohubek, ale i slaných brambůrek a chipsů. Nalévalo se víno, podával birel, kofola a další nealkoholické nápoje. Všichni se družně bavili, Ruda Loubů hrál decentně na kytaru, mnohé ženy, zvláště kameničovské, k tomu zpívaly. Všichni se rozcházeli teprve před půlnocí. Počasí vydrželo a my jsme byli spokojeni, že jsme tak pěkně a radostně oslavili vigilii našeho poutního dne i svátek našeho varhaníka Honzy Gregora.

Díky obsluze: manželům Peškovým z náměstí, paní Kášové, děvčatům, těm, kteří přinesli dobroty doma napečené, i všem zúčastněným za vytvoření příjemné a radostné atmosféry, napomáhající vzájemnému sbližování.  Na své si přišly i děti, které se vyřádily při fotbale na farní zahradě.  Ostatně, posuďte sami z fotografií, které pořídil pan Káš.